Uroda

usuwanie owłosienia laserem poznań najtaniej

 • Posted on: 11 August 2017
 • By: Biznes

Beauty & Beauty to salon urody proponujący depilację laserową różnych partii ciała takich, jak bikini, łydek oraz szyi.
Laserowe usuwanie włosów, a także depilacja okolic intymnych to najszybsza metoda na pozbycie się zbędnego owłosienia – w gabinecie Beauty & Beauty w Luboniu włosy usuwane są za pomocą lasara Vectus.

Miła obsługa, korzystne ceny, jak również ogromne doświadczenie to cechy, za sprawą których z usług atelier kosmetycznego Beauty & Beauty skorzystała już duża grupa usatysfakcjonowanych klientów.

Edaff profesjonalny wizaż

 • Posted on: 6 September 2015
 • By: Biznes

Każde wykonanie makijażu to dla mnie nowe, wyjątkowe wyzwanie. Jestem Elena Daff - stylistka z Wrocławia, która wykonuje zlecenia np. dla agencji modelek, agencji fotograficznych. W pracy pracuje z klientami indywidualnymi oraz agencjami modelek, projektantami ubrań bądź salonami urody, proponując profesjonalną pomoc w wykonaniu makijażu. Zachęca do skorzystania z usług nie tylko zainteresowane osoby indywidualne, ale również wyszkolonych projektantów mody i przedstawicieli agencji modelek z obszaru Wrocławia. Jesteś ciekawa jej pomysłów?

Beautifulhair specjalistyczny gabinet

 • Posted on: 13 November 2014
 • By: Biznes

Beautifulhair.com.pl, Os.Piastowskie 120 - Pelikan, Poznań
Punkt wellness Beautiful Hair zapewnia profesjonalne zwiększanie objętości włosów. W interesującej ofercie salonu znajdują się najlepszej jakości włosy naturalne w wielu kolorach. Zakład realizuje usługi w swojej siedzibie na terenie Poznania. Zachęcamy do kontaktu oraz umówienia wizyty za pomocą telefonu: 888-909-911.
Witryna

Edaff profesjonalny wizaż

 • Posted on: 10 November 2014
 • By: Biznes

Elena Daff zapewnia bogaty pakiet konsultacji kosmetycznych. Elena Daff ukończyła Szkołę wizażu i makijażu w stolicy województwa dolnośląskiego i pasjonuje się też najnowszym trendami w modzie. Z usług wizażystki skorzystało już wiele agencji modelek i klientek prywatnych z Wrocławia i okolic. Do wszelkiego zlecenia nastawia się się indywidualnie, dzięki czemu zaufało jej już dużo szczęśliwych pań.
Strona www: edaff.pl

Angelika Pieklak usługi kosmetyczne

 • Posted on: 26 September 2014
 • By: Biznes

Angelika Pieklak wykonuje zabiegi dla całego ciała na terenie Bielska- Białej i okolic. W prywatnym gabinecie dostępne są zabiegi nawilżająco-ujędrniające oraz m.in. manicure SPA. Gabinet kosmetyczny charakteryzuje się kilkuletnim doświadczeniem ,a także licznymi promocjami. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą oraz ustalenia terminu zabiegu za pośrednictwem telefonu: 604-407-234.
Sprawdź naszą ofertę: kosmetyczkabielsko.pl

Strefa piękna z Olsztyna

 • Posted on: 18 September 2014
 • By: Biznes

Centrum wellness Strefa Piękna gwarantuje liczne usługi kosmetyczne w centrum Olsztyna. Usługi: układanie włosów, zabiegi keratynowe, modelowanie sylwetki. Główne usługi to strzyżenie i modelowanie włosów, jak i zabiegi pielęgnacyjne dla całego ciała. Firma gwarantuje obniżki dla klientów salonu, ofertę bonów upominkowych ,a także m.in. korzystny pakiet dla każdej panny młodej. Zachęcamy do kontaktu z salonem za pomocą telefonu: (89) 535 15 08. Centrum urody: ul. Polna 1C, 10 - 059 Olsztyn, Poniedziałek - Piątek: od 8 do 20.