Technika

Silniki łapowe

 • Posted on: 21 July 2017
 • By: Biznes

Silniki indukcyjne to główny sprzęt, jaki mamy w sprzedaży w naszym sklepie www Wamasz w Olsztynie. Każdy z tych produktów to urządzenie wysokiej jakości, który można wykorzystać do różnorodnych celów.
Silniki elektryczne mające moc od 0,04 kW do 355 kW trójfazowe, dużej mocy, kołnierzowe, z hamulcem oraz inne sprzedajemy w atrakcyjnych cenach. Do nich oferujemy również części dodatkowe i gwarantujemy kompleksowe usługi serwisowe.

Windpoldźwig windy towarowe

 • Posted on: 2 August 2016
 • By: Biznes

Firma WINDPOLDŹWIG zajmuje się sprzedażą ruchomych schodów. Montujemy m.in.: podłogi obrotowe, schody ruchome, funkcjonalne windy dla niepełnosprawnych i gwarantujemy szybki serwis. Produkty zapewniane przez przedsiębiorstwo WINDPOLDŹWIG są przeznaczone dla zainteresowanych z całego kraju. Pracujemy profesjonalnie i zyskujemy przez to uznanie klientów.
Specjalista ds. serwisu i konserwacji: Magdalena Bogucka, tel./fax. (68) 457 43 00, firma@windpoldzwig.pl

Zaawansowana technologia TLP

 • Posted on: 9 June 2015
 • By: Biznes

Specjalistyczna spółka. Technologie Lokalizacji Podziemnej specjalizuje się w lokalizatorach uszkodzonych kabli. W swojej ofercie firma ma duży wybór nowych ,jak również używanych radiodetektorów , a także podobnych akcesoriów. Michał Półtorak, ul. Grota Roweckiego 12, 67-100 Nowa Sól, Email: poltorak@wykrywanie.com.pl Firma realizację zleceń na terenie całego kraju oraz za granicą. Niezbędne informacje odnośnie wyposażenia są na stronie wykrywanie.com.pl.

Windpoldźwig konstrukcje samonośne

 • Posted on: 7 May 2015
 • By: Biznes

Kierownik Działu Technicznego:Marek Sobczaktel. +48 607 938 399marek.sobczak@windpoldzwig.plRuchome chodniki i schody, dźwigi towarowe, platformy dla osób niepełnosprawnych, podnośniki od znanych producentów ma w swoim asortymencie Spółka Windopoldźwig Montujemy m.in.: dźwigniki obrotowe, schody ruchome, funkcjonalne platformy dla osób niepełnosprawnych oraz zapewniamy fachowy serwis. Oferowane urządzenia wyróżniają się funkcjonalnością, ponieważ pochodzą od najlepszych producentów. Na można obejrzeć niektóre zamówienia.

Eukom-Cabling Sp. z o.o.

 • Posted on: 29 March 2015
 • By: Biznes

Eukom Cabling to popularny dystrybutor okablowania światłowodowego.
Zaproponować możemy okablowanie światłowodowe: patchcordy światłowodowe wielomodowe, multipatchcordy światłowodowe, kable stacyjne wewnętrzne, adaptery albo z miedzi: patchcordy RJ45 Ethernet.
Kadra ekspertów, dobrej jakości produkty, jak również ogromne doświadczenie na polskim rynku to atuty, które docenia coraz większe grono kupujących.
Przedsiębiorstwo namawia zainteresowanych z całej Polski do kontaktu poprzez telefon oraz do sprawdzenia oferty na stronie internetowej.

AGP Advanced Graphene Products

 • Posted on: 22 March 2015
 • By: Biznes

Przedsiębiorstwo Advanced Graphene Products trudni się uzyskiwaniem a także sprzedażą węgla alotorpolowego. Dzięki tej metodzie produkcji bardzo możliwe staje się wypuszczanie na rynek dużych grafenowych płatów o wysokiej jakości w przystępnej cenie. Patenty AGP Corp: WO2014035264-A1, WO2014035264-A8, PL400511-A1. Zespół ekspertów, natychmiastowa obsługa, a także najlepsza jakość grafenów i płytek to zalety, dzięki którym firma posiada coraz większy krąg klientów.

Schody ruchome Windpoldźwig

 • Posted on: 4 October 2014
 • By: Biznes

Spółka Windopoldźwig to fachowy montaż wind najwyższej jakości, sprawdzonych oraz szanowanych producentów. Sprzedawane urządzenia cechuje bezawaryjność, wytrzymałość i design. Dodatkowo mają one także wymagane atesty. Nasze centrum znajduje się w Zielonej Górze, ale istnieje możliwość kontaktu się naszą firmą przez formularz umieszczony naszej stronie. W katalogu Galeria na stronie internetowej znajdują się wykonane realizacje, które są wizytówką firmy. Paulina Wachowicz, tel. (68) 457 43 07, gg.