Samochody

OffRoadAdventure

  • Posted on: 19 September 2014
  • By: Biznes

Firma Offroadadventure od dawna oferuje eventy na powietrzu oraz spotkania firmowe. Szkoła jazdy ma wykwalifikowanych pracowników, wykazujących duże doświadczenie i zapewniających niesamowite atrakcje. Nasz tor znajdujący się w Olszynie to doskonałe miejsce na czynne wykorzystanie wolnego czasu. Piękna okolica toru sprawia, że z naszej oferty korzysta dużo osób.
Offroadadventure.pl, oferta na stronie

Usługi BUS Markisz

  • Posted on: 14 September 2014
  • By: Biznes

Świetna oferta! Markisz zajmuje się kompleksowym przewożeniem każdego rodzaju bagaży, jak żywność i materiały niebezpieczne. Przewozimy m.in.: sprzęt AGD, produkty spożywcze, meble, gwarantujemy specjalistyczne porady, pomoc podczas załadunku oraz konkurencyjne ceny za zrealizowane usługi. Siedziba firmy znajduje się w Dusznikach Zdroju, natomiast Markisz świadczy usługi dla klientów z całej Europy. Z profesjonalnych usług firmy skorzystała do tej pory znaczna liczba usatysfakcjonowanych klientów.

Open Air Off-rooad Expo

  • Posted on: 10 September 2014
  • By: Biznes

Firma Off-Road Adventure zajmuje się organizowaniem imprez integracyjnych. Targi to także zjazd spółek powiązanych z branżą motoryzacyjną, którzy chcą znaleźć kupców. Spółka zajmuje się również organizacją rajdów Off Road a także imprez typu test driver. Odwiedzającym oferuje poza tym własny ogromny teren z wąwozami i piaskowymi podjazdami, który można zjeździć pojazdami terenowymi.
Oferta offroadexpo.pl