Psychoterapia

pracownia-zagle.pl

  • Posted on: 1 August 2017
  • By: Biznes

Pracownia psychologiczna „Żagle” zapewnia pomoc psychologiczną wszystkim klientom, którzy pragną polepszyć komfort swojego życia, walczyć ze stresem oraz rozwiązać problemy.
Gabinet proponuje psychoterapię gestalt, psychoterapię grupową, a także pomoc psychologa online.
Z porad specjalisty poprzez skype z pewnością skorzystają klienci, którzy mają trudny dostęp do pomocy psychologicznej – pracują poza granicami kraju, są zapracowani, czy też nie mają czasu na wizytę w pracowni.

Sidor psychoterapia

  • Posted on: 11 October 2014
  • By: Biznes

Aleksandra Sidor to wykwalifikowany psycholog ze stolicy Małopolska. Dokładne wykształcenie, a również pomoc w zwalczaniu problemów depresyjnych sprawia, że psycholog ma dziesiątki wyleczonych pacjentów. Psycholog gwarantuje usługi na ternie Krakowa. Aby zarejestrować się na spotkanie, należy zadzwonić 0 790 620 473.
Strona internetowa psycholog-krakow.com

Pomoc pwychologiczna Terapiapoznan.pl

  • Posted on: 8 October 2014
  • By: Biznes

Gabinet Pomocy Psychologicznej Pomarańczowe Ja trudni się diagnozą i psychoterapią młodzieży i ludzi dorosłych. Gwarantujemy m.in. diagnozę osób dorosłych ,a także terapię wszelkiego rodzaju, wszystkie usługi są przydatne np. w czasie leczenia psychiatrycznego. W naszej ofercie znajdą Państwo terapię uzależnień. Psycholodzy pracujący w naszym gabinecie w Poznaniu to osoby z otwartym nastawieniem do drugiego człowieka. Zainteresowane osoby psychoterapią, mogą rejestrować się na konsultację z terapeutą w naszym ośrodku mieszczącym się na ul. Grochowskiej numer 59a w Poznaniu.

Przychodnia psychologiczna Snm-pp.pl

  • Posted on: 7 October 2014
  • By: Biznes

SNM znajduje się zajmuje się udzielaniem pomocy w problemach emocjonalnych. Wyspecjalizowani psychologowie dokonują szczegółowej diagnozy terapeutycznej oraz odpowiadają na wszystkie nurtujące pacjentów pytania. Udzielają również wskazówek w skomplikowanych sytuacjach życiowych. Nasza siedziba znajduje się w Skierniewicach. O bardzo dobrej jakości usług świadczy szerokie grono zadowolonych klientów. Skontaktuj się - ul. Jasna 5/7, 96-100 Skierniewice.

Czytaj więcej snm-pp.pl

Badania kierowców

  • Posted on: 28 September 2014
  • By: Biznes

Gabinet Jolanty Pawłowskiej oferuje specjalistyczne badania psychologiczne. Specjalistyczne badania kierowane są do instruktorów jazdy, m.in operatorów urządzeń, jednostek realizujących prace na wysokości i osób zabiegających o pracę adwokata. Badania można wykonywać w godzinach rannych, a także w godzinach 9:00-18:00 w obrębie miasta Poznań. Na badania można umówić się drogą elektroniczną wysyłając wiadomość na pracowniapawlowska@gmail.com. . ul. Adama Mickiewicza 31, (wejście od ul. Sienkiewicza), Poznań, tel.