Polityka prawo

Mecenas Sylwia Kołton

 • Posted on: 19 March 2016
 • By: Biznes

Kancelaria Adwokacka Sylwia Kołton świadczy bogate porady merytoryczne organom państwowym, w tym osobom prawnym. Adwokat może pomóc w takich dziedzinach prawa jak: sprawy o zapłatę, ochrona konsumentów, prawo pracy i ponadto sprawy dotyczące nieruchomości. Uczciwość, dyskrecja oraz efektywność to zalety, które chwali ciągle poszerzające się grono klientów Adwokat Sylwii Kołton. Swoim kontrahentom może zaproponować wsparcie prawne najwyższej jakości oraz porady on-line.

Świadczymy dla zleceniodawców:
- profesjonalne rady dotyczące prawa firm, odszkodowań

Prawo spadkowe na blogu Kancelarii Chróścielewska&Chróścielewski

 • Posted on: 29 November 2015
 • By: Biznes

Strona internetowa spadkowe-prawo.pl to pakiet przydatnych porad związanych z tą konkretną dziedziną. Na naszym blogu internetowym zamieszczamy ciekawe artykuły i komunikaty – natychmiastowo podajemy informacje o wszelkich przemianach w prawie spadkowym. To kancelaria prawna, w której za każdym razem możesz skorzystać z merytorycznej porady prawnej z tematu prawa spadkowego oraz innych dziedzin prawa. Oprócz udzielania porad prawnych, klienci mogą liczyć na to, że będą reprezentowani w sprawach dotyczących spadku, które toczą się przed sądami.

Blog o prawie karnym

 • Posted on: 28 November 2015
 • By: Biznes

Grozi Ci sprawa za jazdę w stanie nietrzeźwym? Ponosisz odpowiedzialność za kolizję? Jeśli masz jakikolwiek kłopot z prawem karnym zasięgnij opinii Kancelarii Prawnej Chróścielewska&Chróścielewski z Łodzi. Odnajdziesz tutaj wyspecjalizowanych prawników, którzy wykonują usługi prawne na wysokim poziomie. Ponadto zdają sobie sprawę z tego, że zazwyczaj są pierwszym miejscem, w którym klient może opowiedzieć o swoim kłopotem. Jesteśmy przekonani, że obowiązujące prawo karne jest skomplikowane – piszemy gdzie ofiary przestępstw mogą szukać pomocy.

Blog kancelarii adwokackiej Chróścielwska&Chróścielewski prawo-praca.pl

 • Posted on: 27 November 2015
 • By: Biznes

Troszczenie się o dobro zarazem osób zatrudniających, jak i pracowników w ramach wytycznych prawa pracy, to częściowy zakres usług oferowanych przez Kancelarię Prawną Chróścielewska&Chróścielewski w Łodzi. Umieszczane przez nas porady dotyczą praw pracowników firmy – często spełniają swoje codzienne obowiązki w ciężkich warunkach, w bardzo dużym stresie. Z tekstów opublikowanych na na naszym blogu prawo-praca.pl odbiorca zyska wiedzę gdzie się udać, gdy jego przywileje są nieprzestrzegane.

Blog Prawo Cywilne Chróścielewska & Chróścielewski

 • Posted on: 27 November 2015
 • By: Biznes

W znajdującej się w Łodzi Kancelarii Adwokackiej Chróścielewska & Chróścielewski można liczyć na pomoc prawną m.in. w obszarze spraw cywilnych. To oferta dedykowana klientom indywidualnym i firmom. Windykacja pieniędzy oraz eksmisja z lokalu to kilka przykładowych tematów z obszaru prawa cywilnego, z którymi codziennie spotykają się pracujący w kancelarii adwokackiej prawnicy.

Blog kancelarii Chróścielewska&Chróścielewski rodzinne-prawo.pl

 • Posted on: 26 November 2015
 • By: Biznes

Serdecznie zapraszamy do sprawdzania bloga rodzinne-prawo.pl – wszystkie umieszczone tam newsy są połączone z prawem rodzinnym. Oferujemy katalog istotnych rad dla opiekunów. Tworzy ją grono wykwalifikowanych adwokatów, których specjalnością są różne dziedziny prawa. Przychodzący tutaj, łodzianie obsługiwani są na bieżąco. Mogą także korzystać z artykułów zamieszczanych na blogu rodzinne-prawo.pl Często są to: zgoda na ubezwłasnowolnienie, pozbawienie władzy rodzicielskiej, czy zapewnienie potrzeb członków rodziny.

Kancelaria Radcy Prawnego Pawła Budrewicza

 • Posted on: 26 November 2015
 • By: Biznes

Bardzo często rozwód okazuje się koniecznością – po wielu latach wspólnego życia nie jesteśmy w stanie dojść do kompromisu. Właśnie wtedy rozwód i rozstanie jest jedynym dobrym krokiem. Dotyczy to wyjaśnienia np. kwestii winy, przyznania praw rodzicielskich, podzielenia majątku, wysokości alimentów. Prawnik jest zazwyczaj w takich przypadkach mediatorem. Wiele lat doświadczenia w zawodzie radcy prawnego pozwala mecenasowi prowadzenie rozwodów korzystnie dla klienta. Bierzesz pod uwagę rozwód? Skontaktuj się: tel. (22) 203 61 10.

Strony