Motoryzacja

Vivaro busy do Holandii

 • Posted on: 6 November 2015
 • By: Biznes

Specjalizacją firmy Vivaro jest transport podróżnych oraz paczek z Polski na teren Niemiec, Holandii i Belgii. Punktualność i rozległa wiedza topograficzna to cechy, które wyróżniają spółkę spośród firm na rynku. Dodatkowym atutem przedsiębiorstwa jest punktualność i rzetelność oraz certyfikat kompetencji zawodowych. Cennik dostępne są na www.vivaro-transport.eu.
Zapoznaj się ze stroną: vivaro-transport.eu

Firma promująca Przyklejanie.pl

 • Posted on: 25 August 2015
 • By: Biznes

Przyklejanie to zespół osób od dłuższego czasu zajmujący się pracą w branży reklamowej. Zmieniając kolor pojazdu lub jego poszczególnych elementów zabezpieczysz folią oryginalny lakier przed zadrapaniami. Ponadto poprawiasz także wygląd auta. Zasadniczym dążeniem przedsiębiorstwa jest wykorzystanie własnego doświadczenia w projektowaniu, jak również oferowanie ofert wysokiej klasy.

AUTO-REGE P.H.U.P.

 • Posted on: 20 June 2015
 • By: Biznes

Przedsiębiorstwo AUTO-REGE trudni się regeneracją maglownic. Auto-Rege proponuje szeroki zakres usług, na przykład: dystrybucję w konkurencyjnych cenach przekładni po naprawie, jak również naprawę przekładni ze wspomaganiem elektryczno-hydraulicznym i przekładni listwowych do samochodów ciężarowych. Firma posiada biura w trzech miejscowościach: Wałbrzychu, Lesznie oraz Kożuchowie. ul. Zachodnia 12 64-100 Leszno kom.

Turbo-Centrum Serwis

 • Posted on: 11 November 2014
 • By: Biznes

Dziś chciałbym zaprezentować czytelnikom tej strony Markę Turbo Serwis z jego bardzo ciekawą propozycją w zakresie sprężarek turbo. Zakład ten wykonuje odnowienie każdego typu turbosprężarki, obojętnie z jakiego pojazdu pochodzi – czy będzie to np. półciężarówka, samochód osobowy, auto budowlane lub maszyna rolnicza. Urządzenie to, przed odnowieniem, jest szczegółowo sprawdzone – pracownicy zakładu chcą bowiem ustalić powód i wielkość usterki. W dalszej kolejności zaczyna się już etap czyszczenia turbiny (w szczególności obejmuje to np.

AUTO-REGE przekladniekierownicze.eu

 • Posted on: 22 October 2014
 • By: Biznes

Spółka PHUP AUTO-REGE trudni się fachowym przywracaniem funkcjonalności przekładni we wielu rodzajach pojazdów. Zapewniamy usługi na najwyższym poziomie – działamy błyskawicznie oraz do każdorazowego zlecenia podchodzimy z szczerym zaangażowaniem troszcząc się o każdy fragment zlecenia. Auto-Rege ma siedziby w trzech miejscowościach: Wałbrzychu, Lesznie i Kożuchowie. Kożuchów ul. Nowosolna 58 67-120 Firma oferuje ponadto wysoką jakość świadczonych usług dzięki profesjonalnemu personelowi.

Tixewash.pl myjnie samoobsługowe

 • Posted on: 17 October 2014
 • By: Biznes

Firma TIXEWASH to światowej marki producent bezdotykowych myjni pojazdowych. Bezawaryjne, w pełni zautomatyzowane, tanie myjnie bezdotykowe odpowiadają coraz większej rzeszy klientów. Przedsiębiorstwo zaprasza chętnych do zapoznania się z ofertą oraz do kontaktu telefonicznego. Wszystkie wiadomości dotyczące oferowanych towarów i dane kontaktowe są na stronie firmy www.tixewash.pl . Kontakt tel. 501 058 546, jacek@tixewash.pl.

Piotr kompleksowe usługi w zakresie projektowania garaży

 • Posted on: 10 October 2014
 • By: Biznes

Piotr zajmuje się wytwarzaniem różnych typów garaży metalowych, na przykład jednospadowych. W ofercie znajdziemy m.in. garaże dwuspadowe oraz sprzedaż półek, haków i regałów. Klient ponosi niższe koszty niż przy tradycyjnej budowie, a na montaż wystarczy jeden dzień. Nasze konstrukcje zapewniają ciepło i są odporne na obecność wiatru. P.H.U "Piotr", ul:Nomiarki 35, 41-500 Chorzów, tel.0 601 44 74 86
Więcej o firmie

Nowy wymiar turystyki Przygotika Samochody Segway

 • Posted on: 23 September 2014
 • By: Biznes

Jeżeli marzy Ci się nietuzinkowa przygoda przeżyjesz ją z Przygotiką!

Segwaye to pojazdy dostępne dla każdego, wszystkim klientom zapewniamy jazdę po torze z przeszkodami, ze sprzętu można korzystać o każdej porze roku. Dzięki profesjonalnej ofercie pomożemy m.in. w organizacji imprezy integracyjnej. Po szczegóły naszej działalności zapraszamy na naszą stronę: www.przygotika.pl.
Zapoznaj się ze szczegółową ofertą przygotika.pl

SZYBY SAMOCHODOWE Robert Bernat

 • Posted on: 21 September 2014
 • By: Biznes

Szyby Samochodowe-RM mieszcząca się w woj. Mazowieckim zapewnia działania w dziedzinie serwisu szyb samochodowych – ich wymianę i uszczelnianie. Spółka zajmuje się montażem szyb oraz reperacją odprysków w pojazdach osobowych i dostawczych. Firma dostarcza szyby odbiorcom z Warszawy, a także z całego kraju. Na stronie www firmy: szybysamochodowe-rm.pl można znaleźć konkretne informacje dotyczące propozycji. Szyby samochodowe Warszawa, Okęcie, 02-295, ul. EMALIOWA 28, 531 841 231, biuro@szybysamochodowe-rm.pl

Vivaro busy do Holandii

 • Posted on: 16 September 2014
 • By: Biznes

Wygodny transport do Holandii oferuje Vivaro transport. Od wielu lat trudni się transportem osób i paczek. Najważniejsze usługi to przede wszystkim wycieczki krajowe i zagraniczne, dowóz osób do Holandii ,a także dowożenie pracowników do i z miejsca pracy. Działalność poleca przewozy po Polsce i zagraniczne, dlatego posiada odbiorców w w całej Polsce. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i kontaktu z przedsiębiorstwem za pośrednictwem telefonu: 514-955-440.
Vivaro-transport.eu, strona www