Medycyna

Centrum Rehabilitacji Skomed

 • Posted on: 21 June 2016
 • By: Biznes

W Centrum Rehabilitacji SKOMED z Bydgoszczy możesz liczyć na opiekę doświadczonych terapeutów. Zarówno w naszej siedzibie, jak również u chorego, proponujemy szeroki wachlarz zabiegów z zakresu rehabilitacji. Szeroka gama zabiegów leczniczych obejmuje zabiegi takie, jak galwanizację, kinesiology taping, światłolecznictwo, tonolizę, masaż gorącymi kamieniami, czy też terapię metodą NDT Bobath.

Centrum Skomed

 • Posted on: 4 June 2016
 • By: Biznes

Klinika zabiegowa Skomed proponuje terapeutyczną rehabilitację geriatryczną, indywidualną terapię skolioz, jak i kinezyterapię. Z zabiegów centrum mogą korzystać niepełnoletni, jak również osoby dorosłe. Szeroka gama zabiegów leczniczych obejmuje popularną dziś jonoforezę, kinesiology taping, magnetoterapię, tonolizę, masaż relaksacyjny oraz terapię metodą PNF.

LABmedical - Twoje Laboratorium Diagnostyczne

 • Posted on: 27 August 2015
 • By: Biznes

W Pracowni Analitycznej LABmedical z Piły opracowaliśmy dla osób chorych różnorodne zestawy badań. Wyniki większość z nich są gotowe w tym samym dniu.
Jesteśmy placówką specjalizującą się w robieniu badań głównych oraz dodatkowych z przykładowo składu moczu na najwyższej jakości sprzęcie przez doświadczony zespół pracowników.

Badania ojcostwa Eskulap

 • Posted on: 25 August 2015
 • By: Biznes

Dzięki urządzeniom sprawdzonych producentów i doświadczeniu naszych pracowników oferujemy fachową oraz błyskawiczną obsługę klientów w laboratorium należącym do NZOZ Przychodni Eskulap na terenie Sieradza. Udostępniamy szeroką ofertę badań laboratoryjnych, w tym m.in. badania moczu, ustalanie grupy krwi, jak również odniesieniu do niepłodności. Realizujemy badania bezpłatne (ze skierowaniem) i komercyjne. W tym ostatnim przypadku możemy zaoferować przykładowo badania w kierunku oceny wątroby. Zapraszamy także na badania genetyczne – na własne potrzeby albo do sprawy w sądzie.

Laboratorium ekspertyz genetycznych Genmed

 • Posted on: 2 August 2015
 • By: Biznes

Poszukujesz sprawdzonego miejsca, aby wykonać badania DNA? Zapraszamy do Genomio, serwisu internetowego Genmed z Poznania. Materiał biologiczny pobiera się z wewnętrznej części policzka – w domu bądź w jednej z partnerskich instytucji, w całym kraju. Stopień pokrewieństwa ustala się przez zbadanie materiału genetycznego dziecka, przypuszczalnego ojca (i dodatkowo matki). Czas realizacji badania to 5-10 dni pracujących. Prócz genetycznych analiz pokrewieństwa wykonywanych dla klientów prywatnych podejmujemy się badań kryminalistycznych.

Genmed Badania genetyczne

 • Posted on: 13 December 2014
 • By: Biznes

W podstawowej ofercie Centrum Diagnostyki Molekularnej Genmed są badania dla sądów i badania kryminalistyczne. Na swoim koncie laboratorium ma już 4 tysiące wykonanych próbek. Analizy wykonywane są z niemal 100% potwierdzeniem. Pojedyncza próbka badana jest dwa razy. Firma wykonuje usługi na terenie Poznania oraz jego powiatu. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego: 61 853 32 38.
Materiał DNA pobierany jest nieinwazyjną metodą.

Prywatny test na ojcostwo - kliknij.

3 Bell Opławski Gabinety Lekarskie

 • Posted on: 20 October 2014
 • By: Biznes

Bellmed.pl to profesjonalne centrum medyczne. Bell Opławski zapewnia na przykład usługi psychologa i stomatologa, a także badania genetyczne. Rejestrować się można online i tradycyjnie. Wykaz cen i precyzyjny obszar usług jakie mamy w placówce dla naszych pacjentów można zobaczyć w witrynie internetowej bellmed.pl.
Bellmed.pl: zapoznaj się ze stroną

GMS rekrutacha do placówek medycznych

 • Posted on: 15 October 2014
 • By: Biznes

Agencja GMS mieści się w Łodzi i oferuje działania z zakresu rekrutacji personelu medycznego do szpitali na całym świecie. Na naszej stronie umieszczamy ciekawe propozycje pracy, gwarantujemy profesjonalną pomoc i polecamy kursy pogłębiające wiedzę. Na stronie dokonać rejestracji może każda osoba, która przedstawi swoje CV oraz poda preferencje, dotyczące zatrudnienia. Dzięki naszej rzetelnej pracy ogromnie dużo ludzi odnalazło ciekawą pracę. GMS Recruitment, Katarzyna Wyrzykowska, Milionowa 55, 93-113 Łódź