Mazowieckie

Przedsiębiorstwo Bazet Serwis

  • Posted on: 20 June 2015
  • By: Biznes

bazet-serwis.pl to rzetelna wypożyczalnia maszyn – firma od lat zajmuje się również instalacją instalacji elektrycznych. Najczęściej oferujemy kontrahentom agregaty malarskie, bruzdownice, gilotyny do kostki, miniładowarki oraz inne urządzenia. Prócz tego oferujemy pomoc w temacie elektroinstalacji. Wykonujemy zlecenia na plany oraz montaż nowych (łącznie z przygotowaniem planu), jak również naprawę użytkowanych. Oferujemy przyjazne ceny oraz szybki termin realizacji – w naszym serwisie posiadamy wyłącznie maszyny znanych marek.

Ida Twój nowy dom

  • Posted on: 18 October 2014
  • By: Biznes

Wieloletnie doświadczenie i szeroka oferta i indywidualne podejście do zleceniodawcy mają wpływ na to, że z usług biura skorzystało wiele osób. Mieszkania zaprojektowane przez Ida Sp. z o. o. uwzględniają indywidualne potrzeby kupujących, a wyróżnia je nowoczesny wygląd, przystępne ceny i funkcjonalność. Ida Sp. z o.o. proponuje mieszkania niedaleko od Warszawy, a przede wszystkim w miejscowości Marki, usytuowanej tuż za granicą Warszawy. Budowane przez spółkę lokale są wyposażone w sprzęty zapewniające oszczędzanie energii, takie jak m.in.

Frise szafy na miarę

  • Posted on: 11 September 2014
  • By: Biznes

Sklep meblowy Frise Meble oferuje rzetelną pomoc klientowi w dziedzinie urządzania pomieszczeń. Na rynku meblarskim przedsiębiorstwo cechuje długoletnie doświadczenie, korzystne ceny ,jak również szybka realizacja zamówień. W naszym sklepie kuchnie, zlewy, sypialnie.