Kursy i szkolenia

Nauka Języka Chorwackiego chorwacjacafe.pl

 • Posted on: 1 July 2017
 • By: Biznes

Język, obyczaje, warte odwiedzenia zakątki, tradycje kulinarne, ludzie w Chorwacji – to tematy, jakie pojawiają się na platformie Chorwacja Cafe.

Dzięki temu ci, którzy przygotowują się na wypoczynek w tym zakątku świata – pierwszy lub kolejny - mogą znaleźć praktyczną informację w różnym zakresie - przykładowo miejsc noclegowych, koncertów.

Nie brakuje tutaj zarówno wypowiedzi, opowieści, zdjęć, za pośrednictwem których można zobaczyć ważniejsze zakątki Chorwacji - powstały z zainteresowania nią.

Global Langauge Academy – szkoła języków obcych

 • Posted on: 22 June 2016
 • By: Biznes

Global Language Academy to usytuowana w centrum Wrocławia szkoła językowa prowadząca nauczanie m.in. języka portugalskiego, szwedzkiego, jak również japońskiego. Jesteśmy nowoczesną placówką, w której uczą doświadczeni native speakerzy m.in. z Ameryki, Polski. Możemy zaproponować różnorodne poziomy językowe a także długość kursów. Języków nauczamy w kameralnych zespołach bądź podczas lekcji indywidualnych. Proponujemy m.in. język: portugalski albo japoński. Stawiamy na efektywne, a zarazem sympatyczne nauczanie, przy wykorzystaniu techniki komunikacyjnej.

Goździk – Nauka Jazdy

 • Posted on: 8 May 2016
 • By: Biznes

Szkoła Jazdy Goździk proponuje lekcje jazdy, za sprawą których przyszli kierowcy zdobędą niezbędną wiedzę i przygotują się do egzaminu na prawo jazdy samochodem i motorem. Zajęcia przeprowadzane są w Poznaniu oraz w niedalekich miejscowościach. Szkoleniowcy pracujący w naszym ośrodku mają niezbędne umiejętności, żeby uczyć przyszłych adeptów motoryzacji jeździć motocyklem i autem osobowym. Dysponujemy nowymi pojazdami i salami wykładowymi. Organizujemy kursy prawa jazdy w kategoriach m.in.: A1 i B. Oprócz tego możemy zaoferować jazdy doszkalające przed egzaminem.

PARiS – Polska Akademia Rozwoju i Sportu

 • Posted on: 10 March 2016
 • By: Biznes

Polska Akademia Rozwoju i Sportu to bogaty katalog kursów dla osób z obszaru całej Polski. Dokładnie dobieramy harmonogram zajęć pod spersonalizowane potrzeby osób szkolonych. Wykłady a także praktyki odbywają się pod okiem sprawdzonej załogi instruktorów. W czasie szkoleń klienci mają zagwarantowany przytulny nocleg w dobrym hotelu, ubezpieczenie, materiały dydaktyczne, a także podchodzą do egzaminu, po którego zdaniu dostają dyplom ukończenia kursu. A wszystko to Polska Akademia Rozwoju i Sportu proponuje w promocyjnej cenie.

PARiS – Polska Akademia Rowoju i Sportu w Lublinie

 • Posted on: 15 November 2015
 • By: Biznes

Polska Akademia Rozwoju i Sportu zapewnia fachowe kursy. Dokładnie dopasowujemy program zajęć pod indywidualne potrzeby osób szkolonych. Wykłady oraz praktyki realizowane są pod okiem sprawdzonej grupy instruktorów. Podczas szkoleń klienci mają zagwarantowany komfortowy nocleg w miejscu wypoczynkowym, ubezpieczenie, materiały do nauki, a także mogą przystąpić do testu, po którego zdaniu dostają dyplom ukończenia kursu. A wszystko to firma PARiS proponuje w atrakcyjnej cenie.

Sport-kursy.pl

 • Posted on: 2 November 2015
 • By: Biznes

Poszukujesz kursów trenerskich na profesjonalnym poziomie? Możesz je wyszukać w ofercie Polskiej Akademii Rozwoju i Sportu w Lublinie. To miejsce, które stworzyli wielbiciele zdrowego stylu życia. Oferujemy kursy instruktora sportu – zajęcia są prowadzone w kameralnych zespołach. Siedziba centrum jest w Lublinie. Naszym klientom gwarantujemy najlepszą klasę szkoleń oraz fachową poradę. Zyskasz ponadto tytuł instruktora osobistego. Kursy zawierają wykłady i część praktyczną w wygodnych centrach sportowych i na świeżym powietrzu.

Szkolenia i doradztwo dla biznesu Halibut

 • Posted on: 15 October 2014
 • By: Biznes

Grupa szkoleniowa Halibut to firma, która trudni się zleceniami w zakresie warsztatów z zarządzania i konsultacji dla firm. Jeśli pragniesz podnieść swoje umiejętności kierowania grupą, pomoże Ci w tym nasza wykwalifikowana kadra pracownicza. Grupa Halibut ma swoją siedzibę w Poznaniu, ale oferuje swoje usługi i kieruje swoją ofertę do klientów z całego kraju. Wszystkie szczegóły dotyczące ofert Grupy oraz sposobów kontaktowania się przedstawione są na stronie www: halibut.pl.

Be Alpha - nauczymy jak skutecznie podrywać kobiety

 • Posted on: 26 September 2014
 • By: Biznes

Chcesz osiągnąć sukces w stosunkach z kobietami, stać się dla nich fascynującym partnerem- wstąp do czołowej w kraju szkoły uwodzenia prowadzonej przez Dawida Bojarowicza – trenera i inicjatora firmy Be Aplha. Oferujemy liczne szkolenia takie jak Uwodzenie w dzień, które są jak uniwersalny system coachingu. Be Alpha namawia panów z całego kraju do kontaktu telefonicznego , a także do przeczytania opinii klientów na stronie internetowej.