Hotele

Hotel Royal*** Poznań

  • Posted on: 29 October 2015
  • By: Biznes

Elegancki Hotel Royal położony jest w stolicy Wielkopolski, stosunkowo blisko Starego Rynku. Do dyspozycji rezerwujących pozostają pokoje o wysokim standardzie, bufet serwujący wyszukane śniadania, bar zaopatrzony w wyborne alkohole. Co więcej, obiekt gwarantuje też odbiór z dworca kolejowego i bogatą gamę innych niespodzianek. Pokoje zaaranżowane są przytulnie, wyposażone w telewizory LCD i łazienkę z kosmetykami. Poza tym, w pomieszczeniach o wyższym standardzie można zaparzyć sobie doskonałą kawę.

Hotel Royal

  • Posted on: 17 September 2015
  • By: Biznes

Zapraszamy do sprawdzania oferty Hotelu Royal – proponujemy komfortowe pokoje gościnne w ścisłym sercu stolicy Wielkopolski. Salka ART DECO mieści do 50 osób, natomiast salka LOFT - mieści około 30 osób. Oba pomieszczenia mają klimatyzację, wi-fi, najlepszej klasy sprzęt multimedialny, flipchart. Przyjmujemy zarówno gości biznesowych, jak również osoby indywidualne. Royal Hotel od 1905 roku zachwyca klientów swoim położeniem, czy też wysokim standardem – właściciele zapraszają gości z całego kraju do skorzystania z jego niebagatelnej oferty!

Kompleks Pałacowy Łochów

  • Posted on: 10 August 2015
  • By: Biznes

Kompleks Wypoczynkowo-Konferencyjny Pałac Lochów to uroczy kompleks usytuowany w malowniczej kotlinie, godzinę drogi od Warszawy. Na terenie Pałacu znajdują się 83 pokoje, 11  sal biznesowych , a także  Kamienna Grota, poza tym aranżujemy  m.in.  konferencje , jak i turnieje rycerskie. Na obszarze pałacu usytuowane są komfortowe apartamenty, gabinet kosmetyczny, pomieszczenia biznesowe, jak również restauracja podająca najlepsze dania i przekąski.

Hotelsen.pl

  • Posted on: 13 October 2014
  • By: Biznes

Hotele Sen to relaks na najwyższym poziomie - w niezwykle spokojnej dzielnicy, z dala szumu miasta. W Świebodzinie dla gości dostępne są duże pokoje , jak również pralnia. W Myszęcinie znajduje się sala restauracyjna na 120 osób. Usytuowanie przy trasach wylotowych czyni z obiektów znakomite miejsca na nocleg. Ośrodki dysponują wieloma pokojami o wysokim standardzie i pojemnymi parkingami dla aut. Bardzo często zaglądają tutaj znani aktorzy i politycy.
Strona www

Wronki Twój Hotel Olympic

  • Posted on: 17 September 2014
  • By: Biznes

Hotel Olympic to elegancki obiekt z wszechstronną ofertą noclegową. Wszystkim odwiedzającym zapewniamy odpoczynek w przestronnych apartamentach, dodatkowo organizujemy również wesela, komunie, imprezy firmowy. Ośrodek usytuowany jest na granicy Puszczy Noteckiej, około 50 km od Poznania. Wszystkie informacje kontaktowe Hotelu Olympic można poznać na domenie internetowej: www.hotel-olympic.pl.