Fotografia

Studio Sawicki Film

  • Posted on: 28 September 2016
  • By: Biznes

Sawicki Film Production to studio, któremu powierzyć można wykonanie zdjęć oraz filmów, które zarejestrują niecodziennie spotkania. Pod tym adresem znajdziecie osoby, które sprawią, że będzie to wyjątkową pamiątką na długie lata. Uchwycą każdy moment wzruszenia, szczęścia i innych emocji. Poza propozycją dla Państwa Młodych mają też ofertę dla przedsiębiorstw – zajmą się realizacją filmu np.: korporacyjnego albo szkoleniowego. Nieszablonowe ujęcia filmowe z wesela, oferta firmy przedstawiona w nieszablonowy sposób? Możemy to zapewnić!

Sawicki Film

  • Posted on: 4 June 2016
  • By: Biznes

Sawicki Film Production to firma, której powierzyć można zrobienie fotografii i filmów, które utrwalą niecodziennie uroczystości. Reportaże z wesela, z imprezy plenerowej, czy też przyjęcia jubileuszowego, a także filmy reklamowe oraz instruktażowe nagrane przez studio Cezarego Sawickiego cieszą się coraz większą popularnością. Wśród klientów studia fotograficznego znajdują się instytucje i klienci indywidualni, którzy podkreślają indywidualne podejście do klienta, a także promocyjne ceny. Niezwykłe ujęcia fotograficzne z wesela, oferta firmy zaprezentowana w niestandardowy sposób?

F4picutures Wedding Photography

  • Posted on: 28 January 2016
  • By: Biznes

Wesele to niezapomniana uroczystość. Chcesz ją uchwycić w podobnie oryginalny sposób? Firma f4pictures z Bielsko-Białej proponuje niezapomniane i nieszablonowe zdjęcia. Już od wielu lat doskonali się w realizacji usług fotograficznych dla Państwa Młodych. Wykonuje fotoreportaż, który jest zapisem ważnych momentów związanych ze ślubem. Nowo poślubieni mogą liczyć na wyjątkowe zdjęcia z ceremonii weselnej, które po wielu latach pozostaną wyjątkowym wspomnieniem. Firma mieści się w Bielsku Białej. Swoje usługi świadczy na obszarze całego kraju.

Air Photobooth

  • Posted on: 5 October 2015
  • By: Biznes

Fotobudka to nowoczesny automat do robienia zdjęć, który zaledwie w kilka sekund drukuje świetnej klasy zdjęcia. Dzięki mobilności, czy też innowacyjnemu designowi Dmuchana Fotokabina idealnie nadaje się na różne eventy, jak na przykład imprezy firmowe, a także imprezy urodzinowe. Oświetlana ledowo fotobudka oferująca niezwykłą rozrywkę z pewnością będzie hitem na wielu imprezach. Urządzenie do robienia zdjęć wynajmujemy, jak i sprzedajemy klientom na obszarze całego kraju. Jest to idealny pomysł na własny biznes.