Firma

odpylacze ecorolf

  • Posted on: 25 August 2017
  • By: Biznes

Przedsiębiorstwo Eco Rolf zajmuje się realizacją instalacji ochrony powietrza. W dużej ofercie firmy można znaleźć najnowocześniejsze technologie filtracji takie, jak filtr kasetowy, instalacje odciągowe i systemy schładzania gazów.

Posiadająca długoletnie doświadczenie firma Eco Rolf gwarantuje swoim klientom dobrej jakości kompresatory, filtrację gazów, neutralizację gazów oraz redukcję NOx.

Zespół doświadczonych specjalistów, rzetelność i wieloletnie doświadczenie to zalety, dzięki którym przedsiębiorstwu zaufało liczne grono klientów.

Alfa

  • Posted on: 5 October 2014
  • By: Biznes

Profesjonalne biuro księgowe Alfa pomaga osobom indywidualnym , a także przedsiębiorstwom w prowadzeniu spraw związanych z postępowaniem kontrolnym w sprawach podatkowych.
W ofercie biura znajdziemy np.: sporządzanie wyjaśnień i analizę dowodów przekazywanych do organów kontrolnych. Żeby umówić się na wizytę trzeba skontaktować się na (85)6643962. Wykwalifikowani prawnicy zapraszają klientów z całej Polski do kontaktu mailowanego przez całą dobę.
Trudnimy się również poradami w zakresie HR.

Kurier TEJ

  • Posted on: 23 September 2014
  • By: Biznes

Kurier miejski TEJ-kurier doręcza przesyłki cięższe, niż 40 kilogramów. Gwarancja pewności oraz indywidualne podejście do klienta budują renomę firmy. TEJ-kurier posiada siedzibę w Poznaniu, jednak firma świadczy usługi na terenie całej Polski oraz za granicą. Warto zobaczyć ofertę sklepu na www.tej-kurier.com.pl

Więcej na stronie - tej-kurier.com.pl