Edukacja Nauka

WSM w Sosnowcu

 • Posted on: 8 November 2017
 • By: Biznes

Dietetyka w sporcie, Wychowanie do życia w rodzinie, a także Problemy seksualne w resocjalizacji – naukę na tych i wielu innych kierunkach oferuje Wyższa Szkoła Medyczna w Sosnowcu.
Wyższa Szkoła Medyczna w Sosnowcu oferuje swoim studentom dobre przygotowanie do zawodu pielęgniarza, czy ratownika medycznego, dobrze wyposażone sale oraz możliwość wzbogacania umiejętności w wielu obszarach.
Kadra najlepszych wykładowców, dobrze wyposażona baza dydaktyczna, a także rewelacyjna lokalizacja sprawiają, że uczelnia jest jedną z najlepszych szkół medycznych w tym rejonie.

WSM Sosnowiec

 • Posted on: 3 June 2016
 • By: Biznes

WSM w Sosnowcu gwarantuje zainteresowanym szeroki wybór kierunków takich jak Dietetyka – poradnictwo, czy też Organizacja i zarządzanie w ochronie zdrowia. Kadra składająca się z wybitnych profesorów, duża pula stypendiów naukowych, a także elastyczny plan wykładów to tylko kilka z zalet, jakimi może pochwalić się Uczelnia w Sosnowcu. Atutem naszej uczelni na pewno są eksperci z konkretnej dziedziny oraz obszerna baza dydaktyczna. Posiadamy m.in. bardzo dobrze doposażone pracownie specjalistyczne, czytelnię z gazetami naukowymi.

Szkoła językowa Global Language Academy

 • Posted on: 19 October 2015
 • By: Biznes

Możemy nauczyć Cię konwersacji w języku obcym, przygotujemy do zdania egzaminu gimnazjalnego lub do otrzymania zaświadczenia CAE etc. To wszystko zapewni Ci szkoła Global Language Academy z siedzibą we Wrocławiu. Proponujemy różne kursy dla klientów indywidualnych, jak również dla klientów firmowych. Obecna oferta gwarantuje przyswajanie materiału poprzez nowoczesne metody. W naszej szkole zapiszesz się na zajęcia z dojazdem oraz zajęcia przez skype.

Mądry Maluch edukacja

 • Posted on: 18 November 2014
 • By: Biznes

Tym co odróżnia przedszkole Mądry Maluch od pozostałych jest oferta lekcji w języku angielskim. W Przedszkolu Mądry Maluch dzieci bawią się w wygodnych salach , a także na bezpiecznym placu zabaw. Placówka znajduje się na obszarze Rumi i zaprasza do współpracy drogą telefoniczną. W przypadku wątpliwości można zatelefonować na 698-719-060, chętnie odpowiemy. Ul. Piłsudskiego 68, 84-230 Rumia, tel. 698-719-060.

Więcej

WSTE Studia techniczne i ekonomiczne

 • Posted on: 19 October 2014
 • By: Biznes

Niepubliczna WSTE w Szczecinie jako jedyna tego rodzaju uczelnia na terenie kraju przygotowuje fachowców w branży motoryzacyjnej. Ogromna troska o uczących się, wysoka jakość oferowanych kursów oraz ich przydatność na rynku pracy spowodowała, że grono zadowolonych absolwentów w WSTE systematycznie rośnie. Uczelnia oferuje studia osobom z całego kraju. Zapraszamy młodych ludzi, którzy efektywnie pragną realizować swoje pasje. Tu jesteśmy: ul. Klonowica 14, 71-244 Szczecin.
Kliknij

Klub Malucha Jeżyki

 • Posted on: 10 September 2014
 • By: Biznes

Placówka edukacyjna to prywatne przedszkole, które umiejscowiono w jednej z dzielnic stolicy Wielkopolski – na ul. Strzałkowskiego.
W placówce Jeżyki nasze pociechy mają szansę doskonalić rozwój ruchowy, uczyć się zasad zachowania , a także brać udział w warsztatach teatralnych. Nasza kadra to pedagodzy z ciepłym podejściem do dzieci – pracujący z sercem. Wszystkim wychowankom oferujemy np. zajęcia rytmiki, liczne ćwiczenia sensoryczne, a ponadto wyjazdy na konsultacje dla rodziców.
Sprawdź przedszkole-jezyki.com.pl