Drukarnie

Teczki firmowe DrukXpert.pl

  • Posted on: 6 November 2017
  • By: Biznes

Chciałbyś wydrukować ulotki, banery lub teczki z własnym logo, a może masz w planach zrobić projekt graficzny? Zdaj się na ekspertów z DrukXpert!
W ogromnej ofercie agencji można znaleźć teczki firmowe, kalendarze książkowe, filmy reklamowe oraz reklamę typu Rollup Blackout z nadrukiem.
Wysoka klasa towarów i zespół wykwalifikowanych pracowników – dzięki temu Druk Xpert może pochwalić się coraz większym zainteresowaniem klientów.
Biuro reklamy Druk Xpert namawia klientów z całego kraju do zapoznania się z grafikami online oraz do wykonywania zamówień drogą mailową.

Makieta 3D

  • Posted on: 30 July 2015
  • By: Biznes

Firma Duplicart 3D proponuje druk makiet budynków, gadżetów reklamowych, jak również projektów wykonanych w cyfrowym modelu w technologii przyszłości, jaką bez wątpliwości jest druk 3D.
Polecamy kolorowy druki modeli, makiet budynków, serii produkcyjnych, akcesoriów promocyjnych w bardzo różnej rozdzielczości oraz w bogatym zestawie kolorów CMYK.
Zapewniamy druk makiet obiektów oraz wiele nietypowych figurek wybranych z naszego wykazu z Państwa podobizną wydrukowanych na podstawie zdjęć twarzy.

Chronocolor rzetelna drukarni

  • Posted on: 21 September 2014
  • By: Biznes

Royal Lab jest salonem wellness wyposażonym w innowacyjne urządzenia do pielęgnacji sylwetki oraz produkty usuwające cellulit. Kadra wykwalifikowanych pracowników pomaga zainteresowanym w błyskawicznym i efektywnym osiągnięciu idealnej sylwetki. Nasz salon mieści na terenie Lublina i odpowiada wszelkim najnowszym nordom.
Pracownicy gabinetu sprawdzali ofertę na własnych sylwetkach, więc mogą zagwarantować ich działanie. Ul. Chodźki 3, 20-093 Lublin, tel. 601 130 160, 81 44 394 49, e-mail: kontakt@royallab.pl