Doradztwo finansowe

Eko Claim - odszkodowania

 • Posted on: 12 February 2017
 • By: Biznes

Spółka Eko Claim usytuowana w UK oferuje fachową pomoc w otrzymaniu zwrotu kosztów z powodu wypadku na obszarze Anglii.
Grono wykwalifikowanych pracowników z firmy Eko Claim pośredniczy w negocjacjach z ubezpieczycielem, zajmuje się tłumaczeniem potrzebnych dokumentów, a także bierze udział w postępowaniu o odszkodowanie. Wypadek przy pracy, lub kolizja drogowa w UK? – Obecnie uzyskanie odszkodowania jest zdumiewająco łatwe!
Eko Claim towarzyszy poszkodowanemu w całym postępowaniu odszkodowawczym, zapewniając pomoc i wsparcie w kwestiach prawnych.

Omega Project Sp. z o. o.

 • Posted on: 23 September 2016
 • By: Biznes

Chciałbyś, by Twoja inwestycja została zrealizowana zgodnie z planem oraz Twoimi oczekiwaniami? Przekaż ją takiej firmie jak Omega Project z Poznania. Uda nam się sprostać wymaganiom stawianym nawet przez bardzo wymagających inwestorów. Kadra fachowców pracująca dla spółki gwarantuje usługi takie, jak całościowy nadzór inwestorski, project management oraz wycenę nieruchomości. Możemy zapewnić przykładowo: opinie budowlane, wyceny nieruchomości, przeglądy okresowe budynków. Ponadto wykonujemy opisy techniczne budynków oświatowych, handlowych oraz innych.

Omega Project – Obsługa inwestycji

 • Posted on: 20 September 2016
 • By: Biznes

Spółka Omega Project, która posiada ogromne doświadczenie, jak również pewną pozycję na rodzimym rynku, zajmuje się wielobranżowym nadzorem inwestycji w zakresie budownictwa biurowego i mieszkaniowego, a także użyteczności publicznej. Załoga ekspertów pracująca dla Omega Project proponuje usługi takie, jak kompleksowy nadzór inwestycji, project management, jak również wycenę budynku. Wysokie kwalifikacje, rewelacyjny kontakt z klientem i rzetelność to cechy, przez które Omega Project cieszy się stale rosnącym gronem klientów.

AgroBankier

 • Posted on: 14 August 2016
 • By: Biznes

Firma Agrobankier została zaprojektowana przede wszystkim z myślą o farmerach – znajdą tu oni propozycję kredytową sprawdzoną przez wykwalifikowanych doradców, przeczytają interesujące artykuły, czy też zapoznają się z bogatym działem ogłoszeń o sprzedaży nieruchomości. Agrobankier pomaga zainteresowanym w wyborze, a później zrealizowaniu kredytu na zakup maszyn, jak również kredytu hipotecznego. Dzięki doświadczonej grupie doradców, wysokiej jakości pracy i indywidualnemu podejściu do klienta, Agrobankier może cieszyć się coraz większym zaufaniem wśród rolników.

Omega Project – Nadzory inwestorskie

 • Posted on: 11 June 2016
 • By: Biznes

Marzysz o tym, aby Twoja inwestycja była zrealizowana zgodnie z planem oraz Twoimi oczekiwaniami? Przekaż ją takiej firmie jak Omega Project z Wielkopolski. Sprostamy warunkom stawianym nawet przez najbardziej wymagających przedsiębiorców. Załoga ekspertów pracująca dla firmy gwarantuje usługi takie, jak wielobranżowy nadzór inwestorski, doradztwo inwestycyjne, a także wycenę nieruchomości. Możemy zapewnić np.: doradztwo techniczne, przygotowywanie obiektów do odbioru, przeglądy okresowe budynków. Ponadto wykonujemy inwentaryzację obiektów oświatowych, przemysłowych i innych.

ITTI w Poznaniu

 • Posted on: 5 November 2015
 • By: Biznes

Potrzebujesz niezależnego od dostawców oprogramowania doradztwa w kwestii telekomunikacji? Może Ci to zagwarantować ITTI Spółka z.o.o. z Poznania przy wykorzystaniu specjalistycznych metod przez wykwalifikowanych specjalistów. Poza tym, zapewniamy doradztwo dla sektora telekomunikacyjnego, całkowicie niezależne od producentów oprogramowania w zakresie przykładowo wyboru wykonawców, analizy prognoz rozwoju usług. Tworzenie innowacyjnych przedsięwzięć na zlecenie klientów, doradztwo IT, a także pomoc w rozwiązaniu problemów to najistotniejsze zadania ekspertów z ITTI.