Doradztwo

what.now - restrukturyzacja przedsiębiorstw

  • Posted on: 21 March 2017
  • By: Biznes

What Now to prowadzona przez renomowanych prawników firma gwarantująca klientom indywidualnym, jak i instytucjom usługi takie, jak restrukturyzacja finansowa, a także audyt polityki księgowej firmy.
Grupa adwokatów trudni się wykonywaniem analizy prawnej umów pożyczek bankowych, przygotowywaniem dokumentacji oddłużenia oraz analizą ogólną stanu finansowego działalności gospodarczej.
Adwokaci w naszym imieniu negocjują warunki spłaty pożyczki, dostosowują firmę do finansowania alternatywnego, jak również współpracują z wierzycielami.

MS Consulting Doradztwo prawne

  • Posted on: 22 September 2014
  • By: Biznes

Spółka MS Consult gwarantuje swoim klientom profesjonalne doradztwo prawne. W propozycji kancelarii dostępne są również doradztwo prawnicze, przygotowywanie odwołań od decyzji ZUS i KRUS, jak również szeroki pakiet warsztatów obejmujących np. postępowanie polubowne oraz analizę finansową przepływów pieniężnych. Zapraszamy do odwiedzenia placówki spółki w Poznaniu, gdzie odpowiemy na wszystkie pytania. Dzięki długoletniemu doświadczeniu w branży usług doradczych zachowujemy stabilną pozycję, która pozwala nam zagwarantować ofertę wysokiej jakości.

profitPLAN

  • Posted on: 18 September 2014
  • By: Biznes

Walorem placówki ProfitPlan, jest przede wszystkim wykonywanie różnych planów biznesowych. Osoby chcące się starać o kredyt na firmę, fundusze z Unii Europejskiej lub inne świadczenia na założenie lub rozbudowę własnego przedsiębiorstwa, muszą uwzględnić w dokumentach kosztorys pokazujący, że dana inwestycja okaże się doskonałym wyborem. ProfitPlan obsługuje klientów z oraz z zagranicy. Istnieje możliwość pracy u klienta, a także praca zdalna. Grupa ma liczne referencje, które można zobaczyć na stronie internetowej.