Dolnoślaskie

Jural wczasy odchudzające

  • Posted on: 22 June 2015
  • By: Biznes

Jural to fantastyczny pensjonat mieszczący się w Karkonoszach, niedaleko Szrenicy oraz Harrachova. Hotel otwarty jest przez cały rok, a w jego ofercie znaleźć można turnusy dostosowane dla długości urlopu lub do oczekiwań konkretnych gości, takie jak np.pobyty odchudzające. Nasz Pensjonat mieści się w ścisłym sercu Karkonoszy. Zapraszamy do odwiedzania naszej witryny www jural.pl oraz do szczegółowego zapoznania się z naszym cennikiem – z miłą chęcią odpowiadamy na wszystkie pytania naszych gości. Ul. Turystyczna 28 58 -580 Szklarska Poręba - pensjonat Jural.

Markisz Domy

  • Posted on: 4 May 2015
  • By: Biznes

Spółka Markisz zajmuje się projektowaniem całorocznych domów drewnianych. Do stawiania domów zakład pozyskuje najlepszej jakości materiały z lasów pokrywających Góry Stołowe. Nasze domy są zdatne do zamieszkiwania przez cały rok. Firma proponuje stawianie domów oraz sprzedaż drewna na obszarze całego kraju. Jeżeli macie zamiar kupić większą ilość bali, to zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numer: 603586209.

Studio Meblowe Diament

  • Posted on: 10 September 2014
  • By: Biznes

Od kilkudziesięciu lat sklep meblowy Diament dostosowuje ofertę do indywidualnych wymagań klientów. Ogromną zaletą firmy jest to, iż nie tylko dostarcza oferowane sprzęty, ale też trudni się ich konstruowaniem. Biuro studia meblowego funkcjonuje w Katowicach, jednak przedsiębiorstwo wykonuje zlecenia dla odbiorców z całego kraju. Studio może wykonać meble dowolnego konceptu – swojego albo zleceniodawcy – współdziałając z cenionymi polskimi przedsiębiorcami specjalizującymi się w zakresie produkcji akcesoriów do mebli. Studio Katowice - Giszowiec, ul.