Catering

Republika Smaków Dee Dee &Catering

  • Posted on: 9 November 2014
  • By: Biznes

Firma gastronomiczna zajmuje się wszechstronną obsługą gastronomiczną oraz organizowaniem rozmaitych przyjęć okolicznościowych. Mamy bogate doświadczenie i pasje do jedzenia, co pozwala nam na organizację satysfakcjonujących imprez biznesowych i prywatnych. Firma wykonuje też dodatkowe usługi, związane np. z dekoracją wnętrz, wynajmem samochodów a także fotografowaniem. Oferujemy dania z wielu zakątków świata, odpowiednio dostosowane do okazji oraz upodobań naszych klientów.

Włoska restauracja Pasja

  • Posted on: 30 October 2014
  • By: Biznes

Lokal Pasja funkcjonuje w branży gastronomicznej. O zadowolenie gości restauracji dba doskonały kucharz, który dzięki wieloletniemu doświadczeniu umie sporządzić tradycyjne polskie dania i interesujące potrawy kuchni europejskiej. Naszym klientom zorganizujemy także andrzejki. Nasza restauracja mieszcząca się w centrum Radomia czynna jest w niezwykle dogodnych porach. Lokal Pasja Radom to doskonałe miejsce na randkę z ukochanym, spotkanie towarzyskie czy biznesowe.
Strona pasjaradom.pl

Imprezy okolicznościowe w Powozowni

  • Posted on: 9 October 2014
  • By: Biznes

Apartamenty i restauracja Powozownia zajmuje się organizowaniem spotkań rodzinnych i ślubów. Doskonała kuchnia, ciekawie zaaranżowane wnętrza oraz przyjazna atmosfera powodują, że każda wizyta w lokalu na długo pozostawia w głowie przyjemne odczucia. Obiekt położony jest w Hipodromie Wola w Poznaniu, w obiekcie istnieje więc możliwość odbycia imprez pod gołym niebem, grillów oraz zabaw. Restauracja proponuje również dostarczanie posiłków, oraz dysponuje miejscami noclegowymi dla gości. Powozownia wyróżnia się przestronnym wnętrzem.

Pro Bar

  • Posted on: 2 October 2014
  • By: Biznes

Barman na przyjęciu ślubnym, imprezie firmowej czy pokazach – to zadanie dla Pro Baru. Nowoczesny bar i wyjątkowe składniki napojów to największe zalety Pro Baru. Firma samodzielnie kupuje alkohole oraz zamawia kelnerów. Usługi firmy są kierowane przede wszystkim do klientów z Warszawy oraz jej okolic, ale Pro Bar pracuje na terenie całego kraju. Wszystko na temat oferty dostępne są w witrynie internetowej .
Sprawdź ofertę pro-bar.eu