Biznes Ekonomia

Prosper – rentowne fundusze inwestycyjne

  • Posted on: 5 January 2017
  • By: Biznes

Jeżeli planujesz zająć się udziałowym zarabianiem, a także współinwestowaniem w budowę domów pasywnych, zobacz ofertę firmy Prosper, nadzorującej inwestycje budowlane w dogodnych lokalizacjach na obszarze Łodzi oraz w okolicy. Prosper jest biurem obsługi klienta w temacie toczących się obecnie inwestycji budowlanych na terenie województwa łódzkiego. Wyszukiwane są tu atrakcyjne nieruchomości, które w dalszej kolejności zmienia się pod kątem przeznaczenia. To na nich powstają osiedla domów pasywnych, a na samej inwestycji można osiągnąć większy zysk niż wkładając pieniądze w banku.

Profin rachunkowość i finanse

  • Posted on: 11 October 2014
  • By: Biznes

Firma Profin to zespół specjalistów realizujących usługi w zakresie finansów i rachunkowości. Biuro oferuje wsparcie w rozpoczęciu działalności gospodarczej oraz realizacji ksiąg. Profesjonalni fachowcy gwarantują terminowość wykonywanych zadań. Siedziba biura znajduje się na terenie stolicy województwa podlaskiego. Szczegółowe dane kontaktowe i propozycja przedsiębiorstwa znajduje się na stronie www: profin.bialystok.pl.
Profin.bialystok.pl, przejdź na stronę

Adwokat z Poznania Rafał Sangowski

  • Posted on: 5 October 2014
  • By: Biznes

Kancelaria Radcy Prawnego Rafała Sangowskiego proponuje pomoc w ramach wsparcia prawnego. Firma zapewnia fachowe działania w niewygórowanych cenach, co powoduje, że grono zainteresowanych wciąż rośnie. Obsługa prawna jest oferowana klientom indywidualnych oraz przedsiębiorcom. Biuro prawne może zaoferować kompleksową obsługę interesanta i najwyższy poziom usług dzięki współpracy z profesjonalnym gronem specjalistów.

Kancelaria Adwokacka Jacek Kerplik

  • Posted on: 24 September 2014
  • By: Biznes

Kancelaria prawna Jacek Kerplik wykonuje fachowe usługi w dziedzinie wszystkich dziedzin prawa. Oferujemy pomoc w zakresie poradnictwa prawnego oraz reprezentowania zleceniodawcy w postępowaniu sądowym. Kancelaria świadczy także stałą obsługę prawną w sprawach pozasądowych. Biuro prawne wyróżnia się kompleksowym podejściem do obsługi prawnej oraz efektywnością w zakresie świadczonych usług. Zachęcamy do kontaktu pod numerem: 694 514 516. Kancelaria Adwokacka Jacek Kerplik, ul. Kopernika 9/6, 70-241 Szczecin E mail: j.kerplik@kerplik.pl.

Doradcy finansowi i pośrednictwo kredytowe Diament

  • Posted on: 22 September 2014
  • By: Biznes

Diament Doradcy Finansowi to firma funkcjonująca w sferze ubezpieczeniowej i lokowania pieniędzy. Firma podchodzi do zainteresowanego indywidualnie, biorąc pod uwagę jego możliwości inwestycyjne. Siedziba spółki mieści się w Lublinie, firma ma też swoje placówki na Górnym Śląsku, Toruniu i we Włocławku. Zapraszamy do zapoznania się z referencjami klientów zamieszczonymi na stronie internetowej firmy.
Kliknij - diament-df.pl