Biura nieruchomości

Intacto administrowanie nieruchomościami

 • Posted on: 30 March 2015
 • By: Biznes

Przedsiębiorstwo Intacto działa w ramach nadzorowania oraz administrowania nieruchomościami. Grupa usatysfakcjonowanych klientów firmy sukcesywnie zwiększa się za sprawą profesjonalizmu oferowanych działań oraz ich przystępnych cen. Biuro Inacto funkcjonuje w najważniejszych miejscowościach Polski – Krakowie, Warszawie oraz Łodzi. Zachęcamy do zapoznania się z zakładką osiągnięcia na stronie internetowej, która pozwoli Państwu na ocenę jakości naszych prac. INTACTO Olszewski, ul. Piotrkowska 55 lok. 107, 90-413 Łódź, Tel.: 530 301 133, Tel.: 42 278 70 40, Fax: 42 296 02 24

Qubika Development Apartamenty

 • Posted on: 22 October 2014
 • By: Biznes

Przedsiębiorstwo deweloperskie Qubika oferuje domy dla osób lubiących ponadczasowy styl, a także minimalistyczną estetykę. Współdziałający z nami najwybitniejsi polscy projektanci łączą aktualne trendy, kameralność jak również oryginalne rozwiązania. Aranżowane przez nich przestrzenie pokazują tendencje obowiązujące w międzynarodowym designie. Dodatkowo zwracamy uwagę na Państwa oczekiwania , nie zapominając o trendach w budownictwie. Namawiamy do sprawdzania naszej witryny qubika-rezydencje.pl – na bieżąco zamieszczamy na niej obecne prace oraz szczegółowe informacje.

Adres dla firmy Globo office

 • Posted on: 18 October 2014
 • By: Biznes

Centrum szkoleń Globo to budynek w strategicznej części Poznania w otoczeniu kompleksu City Park i terenów parku. Biurowiec stanowi połączenie historycznego stylu zabudowy jak również funkcjonalnej architektury. Biuro Globo Office Center znajduje się w Poznaniu i oferuje kontakt za pomocą formularza na witrynie internetowej. Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć na stronie www.globooffice.pl.
Oferta

B.O.N. Rzeczoznawca majątkowy

 • Posted on: 11 October 2014
 • By: Biznes

BON Koczerski trudni się wyceną oraz inwentaryzacją obiektów budowlanych. Biuro ma możliwość pochwalić się szacunkiem klientów z powodu wieloletniego funkcjonowania na rynku, przydatności proponowanych działań oraz ich przystępnych cen. Usługi oferujemy na terenie Bydgoszczy i okolic.
Nasza oferta powstała m.in dla celów: skarbowo - podatkowych Zachęcamy do odwiedzenia strony www biura.
Przejdź na stronę

Domy Arche

 • Posted on: 8 October 2014
 • By: Biznes

Przedsiębiorstwo Arche zajmuje się kompleksową pracą deweloperską, obejmującą projektowanie obiektów, mieszkań oraz hoteli. Działalność zdobyła dobrą renomę w wyniku konstruowania budynków mieszkalnych oraz siedzib firm, a również rekonstrukcji rozmaitych zabytków. Spółka świadczy swoje usługi na terenie całego kraju. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty na stronie: www.arche.pl.
Wejdź na domenę internetową

Abelard pośrednictwo nieruchomości

 • Posted on: 7 October 2014
 • By: Biznes

Firma Abelard zajmuje się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami , a także zamianą apartamentów , jak również obiektów komercyjnych. Specjalizujemy się w obrocie nieruchomościami, nasza propozycja zawiera m.in. sprzedaż lokali użytkowych. Główna siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w Koszalinie przy ulicy Dworcowej nr 1. Agencja zachęca wszystkich klientów z kraju oraz z zagranicy do kontaktowania się za pośrednictwem strony internetowej czy też do odwiedzin w siedzibie przedsiębiorstwa.
Abelard.pl - strona

Norma agent

 • Posted on: 28 September 2014
 • By: Biznes

Biuro Obsługi Nieruchomości Norma oferuje szeroki zakres usług najwyższej jakości. NORMA BON zatrudnia fachowców, którzy wykonują profesjonalne projekty indywidualne, oraz kosztorysowanie. Przez to przedsiębiorstwo ma już wielu zadowolonych klientów. Realizujemy nasze usługi w Bydgoszczy i pobliskich miastach. Zapraszamy do sprawdzania naszych wcześniejszychrealizacji dostępnych na naszej witrynie i do korzystania z naszych usług. ADAM KOCZERSKI Ul. Kaliskiego 24/14 85-796 Bydgoszcz tel.kom. 604 162 007 e-mail a.koczerski@norma-bon.pl

Zarządzanie nieruchomościami Intacto

 • Posted on: 20 September 2014
 • By: Biznes

Kompleksowe administrowanie i kierowanie nieruchomościami proponuje firma INTACTO, która ma swoje siedziby w Krakowie, stolicy i Łodzi. Firma specjalizuje się w administrowaniu spółdzielniami mieszkaniowymi; w pakiecie jej usług znajdują się ponadto doradztwo księgowe, prawne, oraz utrzymanie czystości w nieruchomościach. Usługi wykonywane są na terenie Warszawy, Krakowa i Łodzi. Zachęcamy do zapoznania się z sukcesami firmy zamieszczonymi na stronie internetowej.
Strona www - czynsze.com

Intacto administrowanie nieruchomościami

 • Posted on: 16 September 2014
 • By: Biznes

Biuro nieruchomości Inacto zajmuje się zarządzaniem lokalami oraz fachową obsługą księgową. Specjalizujemy się zarządzaniem kompleksów mieszkalnych oraz współwłasnościami łącznie z całkowitą obsługą w zakresie księgowości i podatków, a także doradzaniem oraz utrzymywaniem czystości. Usługi przedsiębiorstwa INTACTO są przeznaczone dla zainteresowanych z Warszawy, Łodzi oraz Krakowa. Namawiamy do sprawdzenia zakładki “osiągnięcia” na stronie internetowej, która pozwoli Państwu na analizę jakości naszych działań. INTACTO Andrzej Olszewski, ul. Piotrkowska 55 lok.