Artykuły dla biura

Prace wysokościowe ALP Serwis

  • Posted on: 14 October 2014
  • By: Biznes

B.S. ALP Serwis Płońsk jest firmą specjalizującą się w zakresie prac remontowo – budowlanych. Oprócz tego profesjonalnie czyści budynki produkcyjne i biurowe. Dbamy o profesjonalną obsługę klienta, wszystkie działania wykonujemy w przewidzianym terminie. Firma dzięki swojej rzetelności uzyskała rozliczne wyróżnienia, które można zobaczyć na stronie www.
Wejdź na naszą stronę internetową

Sprzedaż artykułów biurowych i papierniczych i kartridży Biuro Plus

  • Posted on: 4 October 2014
  • By: Biznes

Firma Biuro Plus Będzin posiada w swojej ofercie: artykuły piśmiennicze. Firma proponuje między innymi profesjonalne kartridże Jesteśmy otwarci na sugestie i chętnie przyjmiemy nawet niecodzienne zamówienia. W branży jesteśmy aktywni od 1990 roku. Dzięki długoletniemu doświadczeniu oferujemy produkty najwyższej jakości oraz kompleksową obsługę każdego klienta.
Strona www: biuroplus-bedzin.pl

Furnimeb Meble hotelowe, sądowe, kuchenne i nie tylko

  • Posted on: 15 September 2014
  • By: Biznes

Przedsiębiorstwo z wieloletnim doświadczeniem – Furnimeb proponuje eleganckie meble wykonane z drewna. Meble wyprodukowane przez Furnimeb są wyjątkowe, funkcjonalne i zbudowane z wysokiej jakości materiałów, w wyniku czego głównymi odbiorcami tych mebli okazują się noclegownie oraz sądy. Biuro firmy mieści się w miejscowości Złoczew, jednak proponuje ona swoje meble klientom z całej Polski. Nasze wieloletnie doświadczenie sprawia, że zgromadziliśmy już wielu usatysfakcjonowanych klientów.