Adwokaci

Kancelaria adwokacka ZCW

 • Posted on: 17 March 2016
 • By: Biznes

Kancelaria adwokacka Żórawski- Szuster - Wach zapewnia usługi w wielu zagadnieniach prawnych. Skuteczność świadczonych usług, wysokie wykształcenie pracowników i dbałość o klienta powodują, że firma ma możliwość pochwalić się uznaniem klientów. Wszystkie pytania można kierować wysyłając wiadomość email: biuro@kancelaria-zcw.pl. Dzięki spersonalizowanemu podejściu do zleceń, fachowości, klarownym zasadom współpracy zyskaliśmy dużą liczbę usatysfakcjonowanych klientów.

Kancelaria Adwokacka DSP w Lublinie

 • Posted on: 8 November 2015
 • By: Biznes

Jeśli masz jakiś problem natury prawnej - w jego rozwikłaniu pomoc może zaoferować Kancelaria Adwokacka DSP Daszczuk Siembida Pękalski Dyś, która działa w Lublinie. To grono wyspecjalizowanych mecenasów z długoletnią praktyką. Biuro adwokackie może zaproponować zakładom obsługę prawną w takich problemach jak przykładowo: sporządzanie projektów umów, czyłączenie spółek. Zapraszamy do umawiania się na konsultacje w naszej kancelarii znajdującej się w Lublinie – wspieramy nawet w niezwykle skomplikowanych przypadkach.

Kancelarie adwokackie Żórawski, Wach, Szuster

 • Posted on: 3 March 2015
 • By: Biznes

Kancelaria adwokacka Żurawski - Szuster - Wach mieści się w centrum Polski i oferuje usługi prawne między innymi w zakresie prawa medycznego i postępowań windykacyjnych. Konikiem firmy są prawo spadkowe oraz separacje. Spółka obsługuje zarazem większe przedsiębiorstwa, jak i osoby prywatne. Usługi firmy są do dyspozycji zainteresowanych z Warszawy i jej okolic. Biuro prawne oferuje doradztwo i usługi prawne najwyższej jakości. Kancelarie Adwokackie Żórawski - Wach, ul. Gagarina 30 lok. 7, 00 – 754 Warszawa, Adwokat Marek Żórawski – 602 321 251
Oferta kancelarii adwokackiej

Oźminkowski porady prawne

 • Posted on: 27 November 2014
 • By: Biznes

Kancelaria Adwokacka Marcin Oźminkowski to kompleksoweusługi prawne przeznaczone dla osób indywidualnych oraz przedsiębiorstw.
Nasze usługi dotyczą różnych zakresów prawa gospodarczego, podatkowego – świadczymy obsługę prawną firm. Nasza Kancelaria jest zlokalizowana w samym centrum miasta Poznania. Kancelaria Adwokacka zaprasza klientów indywidualnych i firmy z obszaru całego kraju do kontaktu telefonicznego i mailowego oraz do odwiedzenia siedziby kancelarii na obszarze Poznania.
Wejdź na stronę

Żywiecki kancelaria prawna z Poznania

 • Posted on: 16 November 2014
 • By: Biznes

Kancelaria mecenasa Pawła Żywieckiego oferuje wsparcie prawnicze zleceniodawcom prywatnym i firmom. Kancelaria świadczy porady w zakresie praw i obowiązków pracodawców. Doświadczeni adwokaci udzielają również wsparcia w dziedzinie prawa administracyjnego oraz karnego. Działania firmy są skierowane zwłaszcza do klientów z Poznania i Wielkopolski. Reagujemy sprawnie, podejmując się nawet bardzo niecodziennych zleceń i dbamy o pełne zachowanie tajemnicy adwokackiej.

Kancelaria Katarzyny Necel

 • Posted on: 29 September 2014
 • By: Biznes

Kancelaria Adwokacka Katarzyny Necel zapewnia profesjonalne konsultacje prawne. Proponujemy kompleksowy zakres usług – przygotowujemy dokumenty spadkowe, reprezentujemy klientów naszej kancelarii przed sądem, działamy z zaangażowaniem dla kontrahentów prywatnych i różnych firm. Z usług kancelarii korzystają najczęściej klienci z Ostrowa k Poznania, Poznania i pobliskich miast. tel. kom. 794 – 766 – 015 Na rynku wyróżnia nas wieloletnie doświadczenie przed urzędami we wszelkiego rodzaju procesach sądowych, dodatkowo jesteśmy biegli w zarządzaniu nieruchomościami za granicą.

Żórawski-Wach Kancelarie adwokacie

 • Posted on: 22 September 2014
 • By: Biznes

Kancelaria ZCW to kompleksowe konsultacje prawne dostarczane przez fachowców z potrzebną wiedzą oraz długoletnim doświadczeniem. Obszar naszych działań to m.in. sprawy medyczne, prawo medyczne i farmaceutyczne ,a także prawo mediów i nowych technologii. Nasza kancelaria mieści się w samym centrum Warszawy. Dzięki indywidualnemu podejściu do realizowanych zadań, fachowości, klarownym warunkom współpracy zyskaliśmy bardzo wielu zadowolonych klientów. Kancelarie Adwokackie Żórawski - Wach, Ul. Gagarina 30 lok. 7, 00 – 754 Warszawa, Telefon: 22 826 25 20